IT pagalbos centras 

 37068729662  

arba kitais klausimais 

 37061272966

Kaip pasirinkti Microsoft 365 tinkamiausia planą Jūsų verslui

    Microsoft 365 kaina ambicingam ir aktyviam verslui yra niekis palyginus su efektyvumu.

    Microsoft 365 galime įsidiegti per kelias minutes, tačiau prisitaikyti savo verslui ir išnaudoti kuo daugiau teikiamų privalumų reikia patirties tiek IT srityje, tiek versle, o PC ZONA komanda jau keliolika metų diegia Microsoft sprendimus įvairioms organizacijoms, pradedant windows serveriais su viena ar keliomis rolėmis, padedančiomis užtikinti duomenų saugumą organizacijoje, baigiant įvairiomis sistemomis, tokiomis kaip sharepoint ar microsoft exchange. Na, o vis labiau didėjant tempui versle,  Microsoft   365 gali padėti ne tik didelėms, bet smulkioms bei vidutinėms įmonėms be didelių investicijų gauti korporatyvinio lygio IT sprendimus, kurie leidžia užtikrinti verslui svarbiausius kriterijus, tokius kaip:

 

 
 

Norite nemokamai Mokėti mažiau Gauti daugiau
PROGRAMOS
VERSLO SPRENDIMAI
OFFICE 365 OFFLINE
AD SUJUNGIMAS
KAINA
PC ZONA Pagalba

Norite nemokamai Mokėti mažiau Gauti daugiau
NUOTOLINĖ KONSULTACIJA TELEFONU
pasirenkant tinkamiausia darbo įrankį jūsų organizacijos efektyvumui didinti
PALEIDIMO PAGALBA
KAINA

Europoje svarbu, kad paslaugų tiekėjo serveriai būtų ES, ką microsoft ir siūlo bei įpareigoja būti atsakingiems prieš paslaugų tiekėją pagal ES teisę. Taip pat galite rinktis ir hibridinį variantą, kai dalį duomenų turite pas save. Toks variantas naudingas, jeigu reikia papildomo saugumo, kad galėtumėte patekti prie savo duomenų, kad ir neturint interneto ryšio. Na, o jei turite savo norimą scenarijų, mūsų specialistai gali patenkinti jūsų poreikį. Susisiekite ir mes pasiruošę jums padėti.

Microsoft    365 atitinka naujausias ES duomenų saugumo direktyvas, kur nuo šiol reikės, kad kiekvienas vartotojas naudotųsi tik jam skirta paskyra ir prisijungtų prie duomenų tik jam skirtu slaptažodžiu. Tai leidžia valdyti, kokias prieigas ir kokius duomenis vartotojui suteikti, o svarbiausia, kada jų nebeteikti, taip pat nustatyti, kokius duomenis galima platinti už organizacijos ribų, o kokių - ne. Tačiau yra ir daugiau galimų scenarijų, todėl siūlome pabendrauti su mūsų specialistais, kurie padės išspręsti jūsų saugumo klausimus.

Tik pastebėtos klaidos yra taisomos iš karto.   Microsoft   365 naudojasi milijonai vartotojų visame pasaulyje, todėl sulaukiama didelio poreikio ir klaidos yra pastebimos iš karto. Pažymėtina, kad visos problemos yra registruojamos ir tvarkomos nedelsiant. Taip pat pažymėtina, kad visi naudotojai dažniausiai įsidiegia naujausią  Microsoft   365 versiją. Vadinasi, naujausias funkcionalumas didina jūsų produktyvumą. Jeigu turite specifinį poreikį, visada galite kreiptis ir mes padėsime rasti jums tinkamiausią programą.

Veikia 24/7 365 dienas per metus, vadinasi, nuolatos. Šiai dienai versle didelę vertę turi ir duomenų pasiekiamumas, o tam reikia ir patikimo ryšio, ir patikimo paslaugų tiekėjo, duomenų užtikrinimo.  Microsoft   365 duomenų centras atitinka IT standartus, kurie leidžia užtikrinti 99,9 proc. vartotojų duomenų pasiekiamumą. Jeigu turite klausimų, kokį standartą atitinka jūsų paslaugų tiekėjo duomenų centras, kreipkitės, mes galime padėti jums tai išsiaiškinti.

IT Įranga naudojama pagal aukščiausio lygio duomenų centrų reikalavimus, tačiau visa ji yra prižiūrima žmonių, todėl reikia tinkamos kompetencijos ir komandos. Tai tiekdami Microsoft, vartotojams leidžia rinktis interneto ir kitų paslaugų tiekėjus, kur reikia patikimo ryšio, šiuolaikinių įrenginių, todėl labai svarbu įsigyjant įvertinti tenkinačias   Microsoft   365 galimybes ir įsigyti jums tinkamiausią įrangą produktyviam darbui arba užtikrinti, jog esama įranga būtų išnaudota tinkamai. Dėl šių priežasčių galite kreiptis į PC ZONA specialistus ir mes padėsime jums rasti tinkamiausius sprendimus tiek su esama, tiek ir su nauja įranga.

Geriausiai pasitvirtinę verslo procesai yra įdiegti, o tai leidžia greitai augti verslui. Belieka tik šiuos procesus įdiegti bei įsisavinti verslo kasdienybėje, pasirenkant tinkamiausią programą ir tinkamai ją adaptuoti pagal jūsų verslo specifiką. Na, o jei manote, kad jūsų verslui reikalingas specifinis sprendimas, visada galite susisiekti su mumis ir sužinoti, kaip  Microsoft  365 gali padėti jūsų verslo kontekste.
Visada naujausia versija su  Microsoft  365. Ar atsimenate laikus, kai įsigijus vieną office versiją, pasidalinę sukurtu dokumentu, jūsų gavėjas paprasčiausiai negali jo atidaryti, arba priešingai, jūs gavote dokumentą, kuris jūsų office versijos nepalaikomas? Su  Microsoft  365 tai jau praeityje, nes visada turi teisę naudotis naujausia versija ir produktyvumo galimybėmis bei vis besiplečiančiu programų krepšeliu: net tokiu kaip OneNote, kuriuo galima naudotis nemokamai. Pastaroji programa puikiai integruojasi su kitomis office programomis. Tai užtikrins jūsų produktyvumą ne tik darbe, bet ir gyvenime, todėl nedelskite ir kreipkitės! Mes padėsime augti ne tik jūsų verslui bet ir jums patiems.
Veikia visuose įrenginiuose. Kiekvieno verslo augime komandinis darbas yra augimo dalis. Tai, kad komunikacija turi būti sklandi tikriausiai supranta kiekvienas, todėl pasirinkę  Microsoft  365 galėsite naudotis Microsoft  365 paslaugomis ir programomis Mac ar jums patinkančiame iPhone ar iPad, ar jūsų išskirtiniame Android telefone ar planšetėje, taip pat ir Windows kompiuteriuose. Taigi Microsoft  365 siūlo būti laisviems. Kad sužinoti, kaip laisvumas gali taupyti jūsų IT kaštus, galite susisiekti su mumis. Mes papasakosime suprantamai ir išsamiai.